České doteky hudby: Vivat Mozart - Vzpomínka na Mozarta

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.11.201731.12.2017

Koncert Vivat Mozart – Vzpomínka na Mozarta se koná 26. 12. 2016 při příležitosti 225. výročí úmrtí velkého skladatele (†26. 12. 1791). Program je sestaven výhradně z díla rakouského velikána. Virtuosi Pragenses řídí Petr Louženský, Kateřina Javůrková je interpretkou skladby pro lesní roh, Jekatěrina Monisová je ruská sopranistka.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncert Vivat Mozart – Vzpomínka na Mozarta se koná 26. 12. při příležitosti 225. výročí úmrtí velkého skladatele (†26. 12. 1791) ve Smetanově síni Obecního domu. Program je sestaven výhradně z díla rakouského velikána, a to ze známých i méně známých instrumentálních skladeb (Malá noční hudba, Koncert pro lesní roh a orchestr) či operních árií (z Figarovy svatby, Dona Giovanniho aj.). Virtuosi Pragenses řídí Petr Louženský, Kateřina Javůrková je interpretkou skladby pro lesní roh, Jekatěrina Monisová, která na MHF ČDH vystoupila v minulém roce, je ruská sopranistka. Vděčná sestava pro „klasického“ posluchače.

Facebook