České doteky hudby: Předvánoční koncert pro děti a rodiče

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.11.201731.12.2017

Již sama atmosféra Zrcadlové kaple Klementina je jaksi „vánoční“, tentokrát bude 18. prosince místem Předvánočního koncertu pro děti a rodiče. Pásmo českých lidových písní a koled bude provázet slovem Vojtěch Kouba.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Již sama atmosféra Zrcadlové kaple Klementina je jaksi „vánoční“, tentokrát bude 18. prosince místem Předvánočního koncertu pro děti a rodiče, který se stal již pevnou součástí dramaturgie MHF České doteky hudby. Námětu odpovídá i program, který obstará Lidová muzika z Chrástu. Pásmo českých lidových písní a koled bude provázet slovem Vojtěch Kouba. Příhodné nejen pro příznivce folklóru, u něhož je v čase vánočním patrné, že je základem identity národa.

Facebook