České doteky hudby: Gabriela Demeterová & Beethoven „Osudová“

České doteky hudby: Gabriela Demeterová & Beethoven „Osudová“
E-Ticket
Co je E-Ticket? M-Ticket
Co je M-Ticket?

Slavnostní zahajovací koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.01.201831.12.2018

Gabriela Demeterová & Beethoven „Osudová“ - Slavnostní zahajovací koncert festivalu se tradičně uskuteční 16. prosince 2016 v jednom z nejprestižnějších kulturních prostorů u nás, ve Španělském sále Pražského hradu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Slavnostní zahajovací koncert festivalu se tradičně uskuteční v pátek 16. prosince v jednom z nejprestižnějších kulturních prostorů u nás, ve Španělském sále Pražského hradu. Z názvu G. Demeterová & Beethoven „Osudová“ je zřejmé, že sólistou večera je přední česká houslistka Gabriela Demeterová a skladbou, která zazní v druhé části večera, jedno z nejznámějších děl klasické hudby vůbec, Symfonie č. 5 c moll op. 67 Ludwiga van Beethovena. Demeterová pak bude interpretkou Houslového koncertu Antonína Dvořáka, jednoho z nejkrásnějších romantických houslových koncertů, na úvod pak je zařazena skladba rovněž českého autora Zdeňka Fibicha s názvem V podvečer. Filharmonii Bohuslava Martinů Zlín řídí Jakub Klecker, moderátorem večera bude, stejně jako v předchozích letech, herec Marek Vašut.

Facebook