Denis Matsuev

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

17.01.201831.12.2018

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

17.01.201826.02.2018

Evropské turné klavírního virtuosa Denise Macueva. Ruský klavírový virtuos Denis Macuev v prosinci 2016 vystoupí na hlavních scénách v zemi s novým programem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Evropské turné klavírníhovirtuosaDenise Macueva. Prosinec 2016

Ruský klavírový virtuos Denis Macuev v prosinci 2016 vystoupí na hlavních scénách v zemi s novým programem. Jde o skutečně významnou událost v kulturním životě Německa. Koncerty Denise Macueva budou dlouho očekávanou a nezapomenutelnouudálostí pro všechny milovníky a vyznavače jeho tvorby. Posluchači se mohou těšit na neuvěřitelnouenergii, umělecké kouzlo a nádhernou hudbu klavírových skladeb.

Milovníkům klasické hudby stačí pouhá zmínka o Denisu Macuevovi, jehož koncerty jsou vždy vyprodány, aby si hned vybavilivynikající provedení světových hudebních skvostů, nové a smělé improvizace známých děl. Tentokrát hudebník připravil pro běloruské diváky koncert s překvapením: speciální fantastický projekt, nabitý nepopsatelným kouzlem symfonického jazzu. Je to syntéza různých hudebních směrů, spojující skvostná symfonická aranžmá s moderními jazzovými rytmy.

Tento hudebník je vítaným hostem v nejlepších světových koncertních síních.  Posluchačům se na Macuevových koncertech otevírá hudebníkova tvůrčí osobnost: velkolepá technika hry spojující hloubku hudebního vnímání a novátorský přístup ke hře.

 

Program:
Petr Iljič Čajkovskij: Roční období op. 37a
Přestávka
Robert Schumann: Kreisleriana op. 16
Igor Stravinsky: Tři věty z Petrušky

Interpreti:
Denis Matsuev – klavír

Fotky a videa

Facebook