Cyklus KH: Petr Nekoranec - Ave Maria

Cyklus KH: Petr Nekoranec - Ave Maria

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.01.201831.12.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

konec koncertu ve 21.10 hod.

koncert s přestávkou

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PETR NEKORANEC – AVE MARIA

CHARLES GOUNOD, FRANZ SCHUBERT, GIUSEPPE VERDI, JOHANN SEBASTIAN BACH, GEORG FRIEDRICH HÄNDEL, GEORGES BIZET, LUIGI CHERUBINI, CÉSAR FRANCK, CAMILLE SAINT-SAËNS, LEOŠ JANÁČEK

Petr NEKORANEC | tenor

Kristýna KŮSTKOVÁ | soprán

Václav UHLÍŘ | varhany

Edita KEGLEROVÁ | cembalo

Ave Maria a další modlitby si za motto svého recitálu zvolil nový objev nastupující české pěvecké generace, tenorista Petr Nekoranec. Jeho strmou, ale promyšlenou kariéru sledují všichni doslova bez dechu. Člen Operního studia při Bavorské státní opeře v Mnichově byl přijat do prestižního Lindemannova programu pro mladé umělce v newyorské Metropolitní opeře a stal se tak prvním Čechem v tomto projektu. Ačkoli do jeho repertoáru patří i parádní árie z oper Mozarta, Rossiniho či Donizettiho, na svém koncertu přednese repertoár duchovní, založený na niterné modlitbě k Panně Marii.

Facebook