University of North Carolina Greensboro Wind Symphony

University of North Carolina Greensboro Wind Symphony

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

17.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

17.01.201831.12.2018

Dechový ansámbl Univerzity Severní Karolíny v Greensboro (UNCG) je výběrovou kapelou padesáti pěti hráčů, většinou studentů univerzitní fakulty hudby, divadla a tance
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dirigent: John R. Locke

Spolupracující dirigent: Kevin M. Geraldi

Trubka: Mark Clodfelter             

Dechový ansámbl Univerzity Severní Karolíny v Greensboro (UNCG) je výběrovou kapelou padesáti pěti hráčů, většinou studentů univerzitní fakulty hudby, divadla a tance. Členství v souboru je vysoce výběrové – studenti dosáhli mnoha individuálních soutěžních ocenění i hudebních stipendií.

V roce 1985 provedl ansámbl sérii koncertů se skladatelem a dirigentem českého původu Karlem Husou, držitelem Pulitzerovy ceny. Soubor mnohokrát premiéroval skladby významných soudobých skladatelů a spolupracoval také s Davidem Dzubayem a Carterem Pannem na provedeních jejich skladeb.

Fotky a videa

Facebook