The Eastman Wind Ensemble Harmonie

The Eastman Wind Ensemble Harmonie

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

W. A. Mozart, L. Beethoven, K. Husa
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Program: W. A. Mozart, L. Beethoven, K. Husa

Eastman School of Music působí při University of Rochester ve státě New York a je jednou z nejprestižnějších hudebních škol v USA. Od svého založení v roce 1921 si škola získala věhlas nejen v USA ale i v Evropě. Eastman je vysoce výběrovou školou, na kterou je přijato méně než 15 % uchazečů. Její absolventi patří ke špičkám ve svém oboru.

Dirigent Mark Davis Scatterday, který v Eastman Wind Ensemble působí od roku 2002, založil v roce 2013 komorní dechový soubor Eastman Wind Ensemble Harmonie, který je složen z nejlepších hudebníků padesátičlenného orchestru.

Oktet Eastman Wind Ensemble Harmonie absolvoval již řadu úspěšných koncertů a má na kontě dokonce několik profesionálních nahrávek.

Fotky a videa

Facebook