Dvořákova Praha: Igudesman & Joo

Dvořákova Praha: Igudesman & Joo

Koncert pro celou rodinu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

18.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

18.01.201831.12.2018

Ani letos Dvořákova Praha nezapomíná na své dětské posluchače. Právě jim a jejich rodičům je určeno sobotní odpoledne v Rudolfinu, kde se proslulé duo IGUDESMAN & JOO pokusí poněkud nevážně nahlédnout do světa „vážné“ hudby a poodhalit mladým návštěvníkům tajemství skladatelské dílny geniálního Salzburčana.

IGUDESMAN & JOO

'And Now Mozart!'

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Ani letos Dvořákova Praha nezapomíná na své dětské posluchače. Právě jim a jejich rodičům je určeno sobotní odpoledne v Rudolfinu, kde se proslulé duo IGUDESMAN & JOO pokusí poněkud nevážně nahlédnout do světa „vážné“ hudby a poodhalit mladým návštěvníkům tajemství skladatelské dílny geniálního Salzburčana.

MEDAILONEK

Duo IGUDESMAN & JOO představuje odlehčenou alternativu světa klasické hudby. Jeho produkce kombinují ukázky z vybraných hudebních děl s komediálními prvky a odkazy na populární kulturu. Houslista Aleksey Igudesman a klavírista Hyung-ki Joo se seznámili během studií v Anglii na hudební škole Yehudi Menuhina. Jako duo vystupují od roku 2004, kdy sestavili svůj první společný program „A Little Nightmare Music“, který se setkal s takovým ohlasem, že s ním umělci vzápětí procestovali řadu evropských a severoamerických hudebních festivalů. V posledních letech pravidelně vystupují na hudebních školách po celém světě, kde prezentují svůj vzdělávací program „Od 8 do 88 – Hudební vzdělání pro děti všech věkových kategorií“. Jejich společné produkce hodnotí nadšeně jak zástupci z oblasti hudební (Gidon Kremer, Julian Rachlin, Mischa Maisky), tak osobnosti ze světa populární kultury (Terry Jones, Sir Roger Moore). O široké mezinárodní popularitě dua svědčí i miliony zhlédnutí záznamů jejich vystoupení na YouTube.

 

IGUDESMAN & JOO

'And Now Mozart!'

Facebook