Zimní divertissement

Zimní divertissement

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Repertoár zahrnuje klasické sborové skladby evropských skladatelů 18. - 20. století, jakož i díla sbormistra Alexeje Kleptsina
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Repertoár zahrnuje klasické sborové skladby evropských skladatelů 18. - 20. století, jakož i díla sbormistra Alexeje Kleptsina.

Sbor tvoří zkušené a začínající zpěváci s vynikajícími jasnými a silnými hlasy. V internacionálním týmu zpívají Češi, Rusové, Kazachstánec a Angličan. Mnozí z nich již delší dobu interpretují na profesionální scéně v České opeře a dalších známých místech.

Všichni společně jejich společný láska sborového zpěvu a profesionální zpěvu ji do mužského pěveckého sboru. Zvuk sboru se liší především tenké, bohaté nuance, jasné, zaspívané a prožité slovo, upřímnost a autentičnost výkonu.

Fotky a videa

Facebook