Vanessa Mae

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

J. S. Bach, W.A.Mozart, A. Dvořák, Ch. M. Widor

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

22.11.2017

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Nejpopulárnější houslistka planety, fenomenální a světoznámá virtuoska VANESSA MAE, opět uhrane svou hrou Českou republiku, a to při svém veřejném koncertu v Brně (DRFG Aréna), kam se vrátí po neskutečných 15ti letech!

Praktické informace ke koncertu VANESSA MAE naleznete zde.

 

Tato zcela ojedinělá a společensky zásadníakce Jižní Moravy byla oficiálně představena již nyní, avšak připomínáme, že vzhledem k omezené kapacitě a blížícím se vánočním svátkům může být vyprodána dříve, než stačíte navštívit předprodejní místoTicketpro.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

VANESSA MAE PŘIJÍŽDÍ PO DLOUHÝCH 15ti LETECH DO BRNA

Nejpopulárnější houslistka planety, fenomenální a světoznámá virtuoska VANESSA MAE, opět uhrane svou hrou Českou republiku, a to při svém veřejném koncertu v Brně (DRFG Aréna), kam se vrátí po neskutečných 15ti letech!

13. května 2016 přistane privátní letoun této Angličanky (původem ze Singapuru) v Brně a s více než 40ti členných symfonických orchestrem předvede nejznámější hity z alba Choreography z roku 2004 a zároveň zahraje i průřez tím nejlepším z její tvorby, tak, jako na albu PlatinumCollection z roku 2007. VANESSA MAE připravuje pro české publikum také překrásnou vizuální show, na čemž se jistě bude podílet i fakt, že sama Vanessa patří dle časopisu Peoplemezi "50 nejkrásnějších lidí světa".

Svými fúzemi klasické a populární hudby oslňuje publikum po celém světě. Díky své nesmírné popularitě prodala již přes 10 milionů desek ve více jak 100 zemích světa. Její nadání se projevilo již ve velmi útlém věku, umělecky pak debutovala v pouhých deseti letech po boku Britské filharmonie. V dospělosti však opustila klasickou interpretaci vážné hudby a její pojetí houslových koncertů uchvátilo publikum celého světa.

Mnoho klasických hudebníků ji zatracuje pro „kacířství“, se kterým nakládá s vážnou hudbou a jejími stěžejními díly. Ale právě díky Vanesse Maemohly miliony fanoušků MTV objevit např. Bachovy Fugy.

Fotky a videa

Facebook