Requiem v katedrále

Requiem v katedrále

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

Czech Strings Chamber Ensemble and Great Organ

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

19.01.201828.02.2018

Koncert k výročí pádu Berlínské zdi. PKF – Prague Philharmonia chystá mimořádný koncert k pádu Berlínské zdi.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Requiem v katedrále
Koncert k výročí pádu Berlínské zdi
PKF – Prague Philharmonia chystá mimořádný koncert k pádu Berlínské zdi.

Sto šedesát hudebníků z České republiky a Německa spolu s italskými sólisty vystoupí 9. listopadu od 19 hodin v Katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě.
Koncert česko-německého přátelství se koná na památku pádu Berlínské zdi a svou záštitou ho podpořili ministři kultury České republiky Daniel Herman a Bavorska Ludwig Spaenle.
Na programu je mimořádné dílo italského skladatele Giuseppe Verdiho – Messa da Requiem, k jehož provedení spojili síly orchestr PKF – Prague Philharmonia, Münchener Bach-Chor, Český filharmonický sbor Brno a sólisté Daria Masiero (soprán), Rossana Rinaldi (alt), Mario Zeffiri (tenor) a Carlo Colombara (bas). Diriguje Hansjörg Albrecht.

Fotky a videa

Facebook