Lost Objects

Lost Objects

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Vivaldi Four Seasons

Klementinum, Praha

22.01.201829.11.2018

To nejlepší z Gershwina

Španělská synagoga, Praha 1

22.01.201830.04.2018

Orchestr Opery Národního divadla Kühnův smíšený sbor www.kuhnchoir.cz Výrazným společným rysem tvorby trojice amerických skladatelů, jimiž jsou autoři–zakladatelé newyorského uskupení Bang on a Can Michael Gordon (*1956), David Lang (*1957) a Julia Wolfe (*1958), je myšlenková otevřenost následovaná otevřeností různým hudebním žánrům napříč současností i historií, díky které se jim daří oslovovat relativně široké hudební publikum. U nás jsme měli možnost se s ním osobně setkat na koncertu…
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Facebook