České doteky hudby: A. Dvořák & J. Brahms - Závěrečný koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

17.01.201831.12.2018

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

17.01.201826.02.2018

Závěrečný koncert má na programu komorní orchestrální skvost v podobě Brahmsova sextetu č. 2 a Dvořákova kvintetu G dur. Symbolicky zazní vzpomínka na génia české hudby 20. století Otmara Máchu, kdy si připomínáme 10 let jeho odchodu.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

FESTIVALOVÝ ORCHESTR „ČESKÉ DOTEKY“ 

PAVEL FISCHER – housle, umělecký vedoucí 

Antonín Dvořák: Smyčcový kvintet G dur, op. 77, B. 49

Otmar Mácha: Sinfonietta da camera č. 3 pro smyčce

Johannes Brahms: Smyčcový sextet č. 2 G dur, op. 36

Festivalový orchestr vznikl z podnětu mezinárodního hudebního festivalu České doteky hudby.  Orchestr je složen nikoliv z orchestrálních hráčů, ale z vynikajících sólistů a komorních hráčů z renomovaných souborů jako je současné a bývalé Škampovo kvarteto, Jubiléé kvartet, Artemis Trio, Ensemble Martinů, Martinů kvartet a předních hráčů České filharmonie, Symfonického orchestru hl. města Prahy FOK a Pražské komorní filharmonie. Festivalový orchestr České doteky je orchestrem mimořádné mezinárodní umělecké úrovně. Závěrečný koncert má na programu komorní orchestrální skvost v podobě Brahmsova sextetu č. 2 a Dvořákova kvintetu G dur. Symbolicky zazní vzpomínka na génia české hudby 20. století Otmara Máchu, kdy si připomínáme 10 let jeho odchodu. 

Facebook