České doteky hudby: Movie Time One - Hudba Oscarových filmů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

18.01.201831.12.2018

The Four Seasons, Gypsy Airs op. 20

Obecní dům, Praha

18.01.201827.02.2018

Hudebně filmový projekt z dílen světových autorů filmové a klasické hudby a jejich titulů: HarryPotter, Robin Hood, Indiana Jones, Piráti z Karibiku a celá řada dalších připraví jedinečný hudební zážitek. Úpravy všech děl provedl a zároveň je diriguje švýcarský skladatel a dirigent J. Kuhn a projekt je dnes s úspěchem uváděn po celé Evropě. Součástí multimediálního projektu je umělecká videoprojekce.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PRAGUE SYMPHONIC ENSEMBLE

JÉRÔME KUHN (Švýcarsko) – dirigent

JIŘÍ ŠESTÁK – umělecký vedoucí

ESTER PAVLŮ – zpěv

Hvězdné války, Čelisti, Schindlerův seznam, Robin Hood, Harry Potter, Pán Prstenů, Indiana Jones, James Bond, Gladiator, Počátek, Piráti z Karibiku

Hudebně filmový projekt z dílen světových autorů filmové a klasické hudby a jejich titulů: Harry Potter, Robin Hood, Indiana Jones, Piráti z Karibiku a celá řada dalších připraví jedinečný hudební zážitek. Úpravy všech děl provedl a zároveň je diriguje švýcarský skladatel a dirigent J. Kuhn a projekt je dnes s úspěchem uváděn po celé Evropě.

Facebook