Bachův varhanní podzim: Marek Toporowski (Katowice)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

16.01.201831.12.2018

J. S. Bach, G. F. Händel, A. Vivaldi, C. Saint-Saëns

Kostel sv. Mikuláše, Praha 1

16.01.201827.02.2018

Významný polský varhaník s něhou a smyslem pro barvy je žádaným interpretem po celé Evropě a představí nový, inteligentní přístup k varhanní hudbě.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Již šestým rokem v řadě se letos v průběhu měsíce října představí hudební projekt Bachův varhanní podzim, který je oslavou především hudebního génia Johanna Sebastiana Bacha a jeho vrstevníků, ale zároveň varhanní hudby v přednesu významných evropských interpret. Letošní ročník vychází opět z koncertních míst v Praze, Brně, Liberci, Českých Budějovicích, Doubravníku, Znojmě a rakouském Stift Zwettlu. Dramaturgie se již třetím rokem ujímá umělecká ředitelka projektu Barbara Maria Willi, uznávaná varhanice a cembalistka, profesorka JAMU a vedoucí katedry staré hudby. Mezi interprety v letošním roce diváci uvidí a uslyší Piera Damiano Peretti, Marka Paolacci, oba profesory z Rakouska, Marka Toporowskeho z Polska, prof. Zdeňka Nováčka, Pavla Černého a další významné varhaníky ČR.

Fotky a videa

Facebook