Jonas Kaufmann - Nessun dorma

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bolero, Carmina Burana

Španělská synagoga, Praha 1

28.01.201829.04.2018

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

26.01.201826.02.2018

NESSUN DORMA - JONAS KAUFMANN ZPÍVÁ PUCCINIHO. "Best of" z Pucciniho árií a scén. Nejlepší světový tenorista Jonas Kaufmann vystoupí v programu nazvaném podle jeho posledního alba, jenž bylo právě nominováno na cenu Grammy. Orchestr řídí dirigent Jochen Rieder. Publikum v milánské La Scale ocenilo tento koncert nebývalými čtyřiceti minutami standingovations.

KONCERT JONASE KAUFMANNA 16. března 2016 v Praze.

 

Pražský koncert tenoristy Jonase Kaufmanna se koná ve středu 16. března 2016 od 19:30 hodin ve Smetanově síni Obecního domu v Praze.

 

Vystoupení Jonase Kaufmanna vzbuzují v současnosti na celém světě nevídaný ohlas. Zájem publika o jeho vystoupení je tak obrovský, že například v Mnichově přijímali na jeho mimořádné vystoupení písemné předobjednávky, které byly slosovány a pouze šťastní výherci si mohli zakoupitvstupenky. Letos byl Jonas Kaufmann hlavním magnetem Salcburského festivalu, kde se diváci doslova rvali o lístky a není překvapením, že je tomu tak i při aktuálním Kaufmannově turné „Nessun dorma“, které Jonas Kaufmann zahájil bouřlivě přijatým vystoupením v milánské La Scale, jež publikum považované za jedno z nejnáročnějších na světě odměnilo čtyřicetiminutovými ovacemi ve stoje, což nemá v historii této přední světové scény obdobu. I další koncerty tohoto turné se odehrávají na nejprestižnějších pódiích významných kulturních metropolí, jakými jsou Londýn, Paříž, Mnichov či Brusel. Všechna zahraniční vystoupení Jonase Kaufmanna, jsou beznadějně vyprodána. Na pražský koncert, který koná 16. března 2016, nyní byly uvolněny ještě další vstupenky do prodeje.

 

Na tuto akci není možnost rezervací a platba bankovním převodem. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nessun dorma - Jonas Kaufmann zpívá Pucciniho

Hudba z oper Le Villi, Edgar, Manon Lescaut, Tosca, Madama Butterfly, La fanciulla del West, Suor Angelica a Turandot.

16. března 2016 od 19:30 hodin
Smetanova síň Obecního domu
Náměstí Republiky 5, Praha 1

Pořádá Panart

Fotky a videa

Facebook