Wiener Mozart Konzerte

Wiener Mozart Konzerte

zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Vivaldi Four Seasons

Klementinum, Praha

22.01.201829.11.2018

Cena: Zrušeno

Vídeňský Mozartův Orchestr je chloubou rakouského hlavního města. Třicet talentovaných a zkušených muzikantů, světově proslulý operní pěvci a sólisté představí nejznámější díla barokního zázračné dítě - Wolfgang Amadea Mozarta.

Wiener Mozart Konzerte zrušeno

Pražský a brněnský koncert Wiener Mozart Konzerte, který se měl uskutečnit 20 a 21. Listopadu, se z organizačních důvodů bohužel ruší. Vstupné se bude vracet v místě zakoupení. Náhradní termín je v řešení.Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vídeňský Mozartův Orchestr vystoupí v České Republice

Vídeňský Mozartův Orchestr je chloubou rakouského hlavního města. Již vystupoval v zemích, jako je Japonsko, Singapur, Maroko, Panana, Mexiko, Kuvajt, Spojené státy a většina evropských zemí. Třicet talentovaných a zkušených muzikantů, světově proslulý operní pěvci a sólisté představí nejznámější díla barokního zázračné dítě - Wolfgang Amadea Mozarta.

Bohaté barokní návrhy umělců, historické kostýmy a paruky způsobí, že každý divák se může vrátit i na okamžik do osmnáctého století a kulturního centra habsburské říše. Letos na podzim orchestr vystoupí v Praze a v Brně.

Vídeňský Mozartův Orchestr byl založen v roce 1986 z nejlepších a nejslavnějších hudebníků, kteří pocházejí z vídeňských symfonických a komorních orchestrů. Od počátku své existence, bylo vynaloženo veškeré úsilí k zachování hudební tradice a kulturního  dědictví Vídně a  díla Wolfganga Amadea Mozarta. Repertoár orchestru je průřezem  děl mistra, jeho symfonických děl, různých instrumentálních koncertů, až po árie a duety z jeho nejslavnějších oper. Orchestr je dokonalým příkladem jak kultivovat a důstojné reprezentovat  hudbu vídeňského klasického období.

Koncerty Vídeňského Mozartpva Orchestru patří mezi nejdůležitější události ve Vídni. Jsou důležitou součástí kulturního a uměleckého života hlavního města a atrakce pro turisty, kteří navštíví Rakousko. Koncert  se konají čtyřikrát týdně, v dobře známých místech, jako je Musikverein Zlatém sále, Vídeňské státní opery, Vídeňské Konzerthaus, nebo ve velkém sále Hofburgu.  V zimě se každý rok, Vídeňský Mozartův Orchestr  vydává na světové turné, a letos poprvé vystoupí také v české Republice.

Vídeňský Mozartův Orchestr vystoupí 20.11 v pražské Tipsport areně a o den později 21.11 v brněnské DRFG areně.

Kde:

  • Různá místa v České republice, ,

Pořadatel: http://www.maniapromotion.cz/

Facebook