Hudební festival Znojmo: Malí géniové

Hudební festival Znojmo: Malí géniové

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

The Four Seasons, Gypsy Airs op. 20

Obecní dům, Praha

18.01.201827.02.2018

Malí umělci, ale s velkými talenty. I ti nejmladší muzikanti dostanou na festivalu prostor a diváci budou mít možnost slyšet jejich neuvěřitelné výkony s hudebními nástroji.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Malí umělci, ale s velkými talenty. I ti nejmladší muzikanti dostanou na festivalu prostor a diváci budou mít možnost slyšet jejich neuvěřitelné výkony s hudebními nástroji. Ve světě hudby na věku nezáleží, a to svému publiku přijdou dokázat. Již po desáté vystoupí v rámci Hudebního festivalu Znojmo děti mladší 12 let. Klavír, housle, lesní roh či kytara rozezní nádvoří Minoritského kláštera.

Facebook