Cyklus KH: Suity pro sólové violoncello

Cyklus KH: Suity pro sólové violoncello

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

26.11.201704.12.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JOHANN SEBASTIAN BACH Violoncellové suity BWV 1007–1012

Jiří BÁRTA | violoncello

Představovat Jiřího Bártu našim posluchačům je jako nosit dříví do lesa. Tentokrát díky němu zazní v Praze vjednom večeru kompletní provedení šesti Bachových suit pro sólové violoncello. Jiří Bárta tento mimořádný soubor suit natočil na CD a nyní ho zařadil i do svého koncertního repertoáru. Přestože hraje na moderní nástroj, vždy se zajímal o autentickou interpretaci staré hudby a o dobové nástroje. Bachovské suity jsou zařazeny i do našeho cyklu „Bach – mistr baroka“, kde se setkají v konfrontaci s vokálně-instrumentálními díly německého génia.

Fotky a videa

Facebook