Cyklus SH: Bach - Rožmberská kapela

Cyklus SH: Bach - Rožmberská kapela

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.01.201831.12.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Česká a evropská hudba za vlády Jiřího z Poděbrad

ROŽMBERSKÁ KAPELA

Mario MESANY | umělecký vedoucí

Členové různých pražských orchestrů vždy jednou za čas odloží své fraky a smokingy, aby předvedli na šajtholty, duly, krumhorny, trumšajty, kamzičí rohy či dokonce saracénské loutny hudbu, která byla nedílnou součástí života našich předků. Tito hudebníci sdružení v Rožmberské kapele již více než čtyřicet let putují po zemích českých i evropských, aby seznámili posluchače s hudbou šlechtických dvorů, klášterů i hostinců 14.–16. století. Na našem koncertu kapela zahraje skladby z českých kancionálů, písně německých minnesängrů a francouzských trubadúrů a truvérů, či tance a balady středověké Itálie.

Fotky a videa

Facebook