Cyklus SH: Bach - Velká mše

Cyklus SH: Bach - Velká mše

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

17.01.201831.12.2018

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

17.01.201826.02.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

JOHANN SEBASTIAN BACH Velká mše h moll BWV 232

MUSICA FLOREA

SBOR COLLEGIUM FLOREUM

Marek ŠTRYNCL | dirigent

Mše h moll je všeobecně považována za „největší umělecké dílo všech časů a všech národů“. Johann Sebastian Bach vněm shrnul vše ze svého zaujetí tradičním chorálem a náboženstvím a výsledek pak vybrousil do nejvyšší technické dokonalosti. Uvedením této velkolepé skladby chceme oslavit 330. výročí Bachova narození. Pod vedením zkušeného dirigenta a violoncellisty Marka Štryncla zazní dílo v provedení souboru Musica Florea, který patří k nejvýraznějším českým ansámblům na poli historicky poučené interpretace staré hudby, o čemž svědčí např. významná zahraniční ocenění jeho nahrávek.

Fotky a videa

Facebook