Hudební festival Znojmo: G. P. Telemann: Daniel v jámě lvové

Hudební festival Znojmo: G. P. Telemann: Daniel v jámě lvové

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Famous Organ Toccatas

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

21.01.201824.02.2018

Unikátní scénické provedení oratoria Georga Philippa Telemanna, které se vytváří na míru Hudebnímu festivalu Znojmo. Biblický příběh vypráví o správci království Danielovi, který je kvůli své víře uvržen do jámy se lvy.

slevy:

senior pas: 10 %

držitele průkazu ZTP/P: 50 %

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Unikátní scénické provedení oratoria Georga Philippa Telemanna, které se vytváří na míru Hudebnímu festivalu Znojmo. Biblický příběh vypráví o správci království Danielovi, který je kvůli své víře uvržen do jámy se lvy. Díky zásahu anděla Daniel přežije a král Darius ho osvobodí. Do jámy jsou nakonec posláni spiklenci, kteří na Daniela nastražili lest. Kouzelné prostory kostelu sv. Michala rozezní Czech Ensemble Baroque, který je dnes již rezidenčním orchestrem Hudebního festivalu Znojmo. Typickou barokní formu zaručuje režie profesorky Heleny Kazárové, specialistky na barokní gestiku a herectví. V hlavní roli Daniela se představí hvězdný polský kontratenor Piotr Olech.

Facebook