Hudební festival Znojmo: Koncert tří virtuozů

Hudební festival Znojmo: Koncert tří virtuozů

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

Michaela Fukačová - první dáma evropského violoncella, Pavel Šporcl - největší hvězda české vážné hudby, Ivo Kahánek – špičkový klavírista číslo jedna. Tito tři virtuózové se setkávají v unikátním projektu připravovaném speciálně pro Hudební festival Znojmo.

slevy:

senior pas: 10 %

držitele průkazu ZTP/P: 50 %

 

Na koncert 15.7.2015 lze zakoupit vstupenku včetně dopravy autobusem ze Znojma do Jevišovic a zpět (400 Kč)

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michaela Fukačová - první dáma evropského violoncella, Pavel Šporcl - největší hvězda české vážné hudby, Ivo Kahánek – špičkový klavírista číslo jedna. Tito tři virtuózové se setkávají v unikátním projektu připravovaném speciálně pro Hudební festival Znojmo. Klavírní tria Antonína Dvořáka a Ludwiga van Beethowena v podání předních českých hudebníků nadchnou publikum svým špičkových hudebním obsahem i geniální interpretací.

Facebook