Hudební procházky uměním v Museu Kampa

Hudební procházky uměním v Museu Kampa

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

The Four Seasons, Gypsy Airs op. 20

Obecní dům, Praha

18.01.201827.02.2018

Violistka Jitka Hosprová vás srdečně zve na druhý ročník festivalu Hudební procházky uměním v Museu Kampa, který vychází a navazuje na jeho velmi úspěšný loňský první ročník.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Festival Hudební procházky uměním v Museu Kampa

Violistka Jitka Hosprová vás srdečně zve na druhý ročník festivalu Hudební procházky uměním v Museu Kampa, který vychází a navazuje na jeho velmi úspěšný loňský první ročník.

Posláním festivalu je hledání společných cest mezi hudbou, výtvarným uměním a historií. Klasický koncert nebo prohlídka památky či muzea představují v dnešní době standard. Naším přáním je obohatit klasickou hudební produkci o netradiční procházku uměním.

Při návštěvě koncertu v rámci festivalu Hudebních procházek v Museu Kampa se zároveň seznámíte s aktuálně probíhající výstavou. Ústředním tématem jednotlivých koncertů bude jedno stěžejní výtvarné dílo charakterizující tuto výstavu. V souvislosti s vybraným obrazem bude citlivě vybrána hudba a kurátor výstavy vám krátce obraz představí. Na všech koncertech budou Jitku Hosprovou doprovázet hudební hosté, kteří podtrhnou jedinečnou atmosféru nadcházejících koncertů.

Fotky a videa

Facebook