Archanděl Ildebrando D' Arcangelo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

19.01.201831.12.2018

Czech Strings Chamber Ensemble and Great Organ

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

19.01.201828.02.2018

ZRUŠENO - basbarytonista Ildebrando D’Arcangeloz velmi závažných osobních důvodů vystoupení v pražské Smetanově síni 13. 3. 2015 nevystoupí.

Basbarytonista Ildebrando D’Arcangelo z velmi závažných osobních důvodů vystoupení v pražské Smetanově síni 13. 3. 2015 nevystoupí.

 

Vstupenky na koncert můžete vrátit v místě, kde jste je zakoupili, nebo vyměnit za vstupenky na jiný koncert našeho cyklu Hvězdy světové opery, na nichž se poprvé v Praze představí skvělý chorvatsko-rakouský kontratenorista Max Emanuel Cencic s projektem árií z barokních Benátek (4. 4.),  jedinečný italský tenorista Vittorio Grigňlo (2. 5.) a neméně obdivuhodná bulharská sopranistka Sonya Yoncheva (11. 6.).
V případě výměny vstupenek dostanete 10% slevu ze zakoupené kategorie.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Archanděl Ildebrando D' Arcangelo
Orchestr - PKF - Prague Philhramonia
dirigent Francesco Ciampa

Proslulý italský basbarytonista Ildebrando D’Arcangelo, charismatický Don Giovanni, hrabě Almaviva či Figaro, se po dvou letech opět vrací do Prahy! V dubnu 2013 zpíval vyprodané Dvořákově síni v Praze, která nekonečnými aplausy ocenila pěvcův sugestivní projev i „sytě zabarvený, nosný, ve všech polohách vyrovnaný a technicky výtečně zvládnutý basbaryton, schopný snad tisíce a jednoho různých výrazů…“ (Opera plus).

Ildebrando d’Arcangelo je považován za jednu z nevýraznějších pěveckých osobností své generace. Pěvcova muzikalita i psychologické prokreslení každé ze ztvárňovaných postav rychle oslovily proslulé dirigenty, jako jsou Riccardo Muti, Claudio Abbado, Riccardo Chailly, Myung-Whun Chung, sir John Eliot Gardiner, Daniele Gatti, Valerij Gergijev, Bernard Haitink, Nikolaus Harnoncourt, Christopher Hogwood, René Jacobs, Seiji Ozawa, sir Antonio Pappano a sir Georg Solti. Ildebrando d’Arcangelo zvítězil v letech 1989 a 1991 v Mezinárodní soutěži „Toti dal Monte“ v italském Trevisu. Dnes je pravidelným hostem v milánské La Scale, Teatro dell’Opera v Římě, Vídeňské státní opeře, newyorské Metropolitní opeře, barcelonském Gran Teatre del Liceu, londýnské Královské opeře Covent Garden, pařížské Opéra Bastille, Lyrické opeře v Chicagu, Deutsche Oper v Berlíně, mnichovské Bavorské státní opeře a na festivalech v Salcburku, Baden-Badenu a Florencii. Jeho rozsáhlý repertoár zahrnuje opery od Belliniho, Berlioze, Boita, Donizettiho, Händela, Stravinského, Verdiho, Mozarta a Rossiniho; některé z nich byly vydány na DVD u firem Deutsche Grammophon, Decca a Virgin. V poslední době se Ildebrando d’Arcangelo představil mj. v operách Don Giovanni v Los Angeles Opera, Don Pasquale v Lyrické opeře v Chicagu, Popelka a Figarova svatba ve Vídni a v nové inscenaci Dona Giovanniho na Salcburském festivalu. Jeho nadcházejícími závazky jsou Figarova svatba ve Státní opeře v Berlíně, Don Giovanni v Salcburku a v San Franciscu, Attila v Bilbau, Popelka a Simon Boccanegra ve Vídni, Simon Boccanegra v Barceloně, Turek v Itálii, Semiramide a Don Giovanni v Londýně.

Fotky a videa

Facebook