Vánoční koncert - Andrea Togel Kalivodová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

V krásném předvánočním čase Vám nabízíme zaposlouchat se do nejkrásnějších árií světoznámých oper a písní českých skladatelů v podání naší přední mezzosopranistky ANDREI TÖGEL KALIVODOVÉ. V rámci recitálu zazní, mimo jiné, árie Carmen ze stejnojmenné opery Georges Bizet.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V krásném předvánočním čase Vám nabízíme zaposlouchat se do nejkrásnějších árií světoznámých oper a písní českých skladatelů v podání naší přední mezzosopranistky ANDREI TÖGEL KALIVODOVÉ. V rámci recitálu zazní, mimo jiné, árie Carmen ze stejnojmenné opery Georges Bizet. Těšíme se na setkání, Art & P Event s.r.o.

Pořadatel: http://aape.cz/

Facebook