Koncerty pro zasvěcené 2015 (Jaroslav Svěcený)

Koncerty pro zasvěcené 2015 (Jaroslav Svěcený)

Zrušen koncert 19.10.2015

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Best Of Mozart & Dvořák

Obecní dům, Praha

19.01.201828.02.2018

The best of Swan Lake

Divadlo Hybernia, Praha

19.01.201804.12.2018

Cena: Zrušen koncert 19.10.2015

Exklusivní série koncertů houslového virtuosa Jaroslava Svěceného v prostorách Zrcadlové kaple Klementina Národní knihovny v Praze.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Houslový virtuos Jaroslav Svěcený se po mnoha letech vrací do nádherného prostředí Klementina, kde již jako student Pražské konzervatoře vystupoval. V roce 2015 nabídne publiku sérii koncertů,kterými chce přilákat české posluchače krásné hudby zpět do nezaměnitelně půvabného prostředí Zrcadlové kaple Klementina, která navíc disponuje vynikající akustikou.,K této úchvatné kapli plné nádherné energie chovám od svých studentských let hluboce osobní vztah", říká Jaroslav Svěcený.

,,Ona je tak nějak srostlá s mým životem a na začátku mé koncertní dráhy mně hodně pomohla." Protože je Jaroslav Svěcený také mezinárodně uzávaným expertem v oboru smyčcové hudební nástroje a řadu let mapuje bohatou,ale přesto dosud málo známou historii pražských houslí  tak se rozhodl tyto nádherné skvosty zařadit do jednotlivých koncertů.

Tato koncertní řada bude díky kombinaci hudby, slavných mistrovských hudebních nástrojů a historického prostředí naprosto unikátní.

19.2.2015
1. KONCERT PRO ZASVĚCENÉ - Zahajovací koncert

19.3.2015
2.KONCERT PRO ZASVĚCENÉ - Barokní seance

16.4.2015
3.KONCERT PRO ZASVĚCENÉ - Recitál tří generací, aneb Sláva italských houslí

18.6.2015
4. KONCERT PRO ZASVĚCENÉ - Koncert pro všechny generace
---

17.9.2015

5. KONCERT PRO ZASVĚCENÉ Vůně baroka
JAROSLAV SVĚCENÝ - housle a průvodní slovo
JOSEF POPELKA - varhany
Proslulé i méně známé skladby barokních mistrů zazní na unikátních dobových houslích italských,českých a německých houslařů. Součástí koncertu bude i speciální výstava smyčcových hudebních nástrojů s průvodním slovem J. Svěceného.

19.10.2015

6. KONCERT PRO ZASVĚCENÉ - Galavečer smyčců
JAROSLAV SVĚCENÝ - housle a průvodní slovo
VIVALDI COLLEGIUM PRAHA - komorní orchestr
Jaroslav Svěcený zahraje s vynikajícími českými sólisty a komorními hráči, kteří založili Vivaldi Collegium Praha, houslové koncerty 18.století a představí ty nejlepší francouzské a německé mistrovské smyčce z tamních proslulých dílen.

Fotky a videa

Facebook