Rock up and Sing!

Rock up and Sing!

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

The Best of Classic with soprano

Bazilika sv.Jiří, Praha 1

23.11.201730.11.2017

Rock up and Sing! je cenami ověnčené uskupení pěveckých sborů sídlících ve městech Harrogate a Skipton v Severním Yorkshiru v Severovýchodní Anglii.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rock up and Sing! je cenami ověnčené uskupení pěveckých sborů sídlících ve městech Harrogate a Skipton v Severním Yorkshiru v Severovýchodní Anglii. Bylo založeno v roce 2009 hudební ředitelkou a dirigentkou Rhiannon Gayle a v současné době čítá přes 400 členů rozdělených do pěti dospělých a  jednoho studentského sboru. Na rozdíl od formálnějších hudebních těles jsou tyto sbory otevřeny pro všechny zájemce – hlavním kritériem je nadšení pro zpěv.

S rozsáhlým reperotárem, který se zaměřuje především na rock, pop a gospely, sbory Rock Up and Sing! nahrávaly ve slavném Abbey Road Studiu v Londýně a vystoupily na mnoha vyprodaných koncertech i na charitativních. Po velmi úspěšném turné, kdy sbory v loňském roce účinkovaly v New Yorku, jsou nadšeni, že výběr z jejich dospělých sborů v počtu 120 zpěváků letos vystoupí v České republice!

V provedení Rock up and Sing! budeme moci slyšet například písně kapel QUEEN, U2, ROLLING STONES, COLDPLAY, SIMONA a GARFUNKELA a pokochat se úpravami známých písní, jako jsou například Sombody to Love, Viva La Vida, Bridge Over Troubled Water a dalších.

 

Dirigentka: Rhiannon Gayle

http://www.rockupandsing.com/

Facebook