Koncert filmové hudby - Fantasy večer

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bolero, Carmina Burana

Španělská synagoga, Praha 1

28.01.201829.04.2018

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

26.01.201826.02.2018

Staňte se svým hrdinou s Filmovou filharmonií. S novou sezónou přichází i další dva koncerty Filmové filharmonie (tzv. FILMharmonie). Tentokrát se muzikanti rozhodli divákům naservírovat známé melodie z filmového žánru fantasy.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Staňte se svým hrdinou s Filmovou filharmonií

S novou sezónou přichází i další dva koncerty Filmové filharmonie (tzv. FILMharmonie). Tentokrát se muzikanti rozhodli divákům naservírovat známé melodie z filmového žánru fantasy.

Symfonický orchestr Filmová filharmonie vystoupí pod vedením dirigenta Chuheie Iwasakiho 14. listopadu 2014 v 19:30 v sále Pražské konzervatoře a 15. listopadu 2014 v 19:30 v sále Filharmonie Hradec Králové. V programu zazní skutečné filmové lahůdky z fantasy filmů. Posluchači se mohou těšit na melodie z filmů Pán prstenů, Harry Potter, Piráti z Karibiku, Mumie nebo Avatar. V programu je zařazena také melodie z filmu Hobit, která poukáže na premiéru závěrečného dílu slavné trilogie.

K výběru repertoáru řekl ředitel Filmové filharmonie Matěj Lehár: „Do programu jsme zařadili strhující melodie autorů filmové hudby, kteří přesně dokázali vystihnout náladu fantasy filmů – jsou jimi třeba John Williams, James Horner, Hans Zimmer, nebo Jerry Goldsmith. Všichni návštěvníci koncertu se mají rozhodně na co těšit!“

Hudebníci program předvedou nejen v Praze, ale tentokrát také v moderním sále Filharmonie Hradec Králové. Dirigentské taktovky se v obou případech ujme Chuhei Iwasaki, který se divákům spolu s FILMharmonií představil prvně s westernovým programem v dubnu.

Orchestr vznikl na konci roku 2013 jako těleso, které se zabývá nejen hudbou filmovou, ale také hudbou populární. Členové jsou studenti středních a vysokých hudebních škol (Pražská konzervatoř, HAMU, JAMU).

Filmová filharmonie má za sebou již dva koncerty – dubnový koncert s tématem Western, který se konal v sále Pražské konzervatoře a červnové vystoupení pod širým nebem na nádvoří Lichtenštejnského paláce v Praze – orchestr živě doprovázel film Vesmírná odysea.

„Každý člen orchestru má velké hudební zkušenosti, navíc nás spojuje zájem o filmovou hudbu, proto můžeme návštěvníkům koncertu slíbit neopakovatelný zážitek s tematickým repertoárem,“ říká ředitel Filmové filharmonie Matěj Lehár.

www.filmharmonie.cz

Kde:

  • Různá místa v ČR, ,

Web: http://filmharmonie.cz/clanek/fantasy-vecer.html

Fotky a videa

Facebook