Hudba na panovnických dvorech

Hudba na panovnických dvorech

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Vivaldi Four Seasons

Klementinum, Praha

22.01.201829.11.2018

Šansony největšího skladatele první poloviny 15. století G. Dufaye, hlavního představitele první generace nizozemských hudebních škol představí rodící se renesanci.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

HUDBA NA PANOVNICKÝCH DVORECH MEZI GOTIKOU A RENESANCÍ

Koncert italské a francouzské světské hudby vrcholného a pozdního středověku. Světská hudba 15. století. Na historických dobových nástrojích zazní milostné dvorské ballady, rondeau a virelai skvělých skladatelů, kteří působili především na dvoře Viscontiů v Miláně a Pavii a na francouzském královském dvoře kolem roku 1400 – nejlepší díla pozdní ars novy, skladatelů A. de Caserty, J. Ciconii aj.

Šansony největšího skladatele první poloviny 15. století G. Dufaye, hlavního představitele první generace nizozemských hudebních škol představí rodící se renesanci.

Hra na středověký varhanní pozitiv a historické renesanční cembalo Tomáš Hála

Zpívá laureátka pěveckých soutěží, mladá sopranistka Zuzana Kopřivová

Facebook