Vivaldi

Vivaldi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

20.11.201731.12.2017

„Čtvero ročních období“ od Antonia Vivaldiho. Tento hudební kus patří dodnes k nejznámějším dílům evropské hudební historie. Dopřejte si nezapomenutelný hudební zážitek.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

„VIVALDI“ – Čtvero ročních období

Tento hudební kus patří dodnes k nejznámějším dílům evropské hudební historie. Dopřejte si nezapomenutelný hudební zážitek, při kterém Vás ohromí virtuozita sólistů stejně jako zprvu jemný doprovod orchestru, který postupně splyne se sólisty do harmonického celku.

Nezapomenutelný hudební zážitek, při kterém Vás ohromí virtuozita sólistů stejně jako zprvu jemný doprovod orchestru, který postupně splyne se sólisty do harmonického celku.

Fotky a videa

Facebook