Eton Symphony Orchestra (UK)

Eton Symphony Orchestra  (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

24.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

23.01.201831.12.2018

Symfonický orchestr, který bude v létě 2014 koncertovat v České republice a Polsku, tvoří 80 chlapců ve věku 14 až 18 let. Většina z nich studuje hru na dva a více nástrojů a dosahuje v oboru mimořádných výsledků.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Z blízkosti Windsoru, z listnatých břehů řeky Temže, k nám přijíždí symfonický orchestr z Eton College, založené již v roce 1440. Škola patří mezi prosperují centra akademického vzdělávání, vystudovalo zde  například 19 britských premiérů. Eton se může mezi svými hudebními absolventy pochlubit mnoha skladateli například Thomas Arne (složil britskou národní hymnu), Hubert Parry, George Butterworth, Roger Quilter, Peter Warlock a Francis Grier či dirigenty Stephen Layton, Edward Gardner, Richard Farnes a Nicholas Collon. Symfonický orchestr, který bude v létě 2014 koncertovat v České republice a Polsku, tvoří 80 chlapců ve věku 14 až 18 let. Většina z nich studuje hru na dva a více nástrojů a dosahuje v oboru mimořádných výsledků.

Tim Johnson, dirigent

Je nejen vynikajícím dirigentem, ale také velmi erudovaným znalcem sborové hudby.

Do své pozice nastoupil Tim Johnson v září 2012 a během prvních dvou let na Etonu již stačil natočit Requiem od Maurice Duruflé, absolvovat koncertní turné v Číně a Japonsku a vystoupit s Mahlerovou Osmou symfonií v Royal Festival Hall. Tim se také v poslední době podílel na seriálu BBC „Music and Monarchy“ (Hudba a monarchie).

 

Facebook