California Youth Symphony (USA)

California Youth Symphony (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

23.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

22.01.201831.12.2018

Orchestr California Youth Symphony si od svého založení roku 1952 vydobyl v hudebním světě mezinárodní reputaci.

Nemístenkové sezení!

Možnost zakoupit 50%  slevu pro studenty, seniory, děti a ZTP/P s doprovodem.
Koncerty jsou s přestávkou (cca 20 minut)

 

Program:                

R. Strauss - Don Juan 

L.Bernstein – 3 Dances from "On the Town" / 3 tance z muzikálu “On the Town”

G. Gershwin - Porgy and Bess: A Symphonic Picture / Symfonický obraz z opery Porgy a Bess

 

Conductor/Dirigent:      

Leo Eylar

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Orchestr California Youth Symphony si od svého založení roku 1952 vydobyl v hudebním světě mezinárodní reputaci. V roce 1963 se stal prvním americkým mládežnickým orchestrem v historii, který vyrazil na turné do zámoří a vystoupil v Japonsku. Od té doby absolvoval 17 dalších mezinárodních turné, mimo jiné do Argentiny, Uruguaje nebo na Nový Zéland. Jeho koncerty v Kalifornii často přenáší kalifornský rozhlas a televize. Mezi hosty orchestru se v minulosti objevila tak slavná jména jako Duke Ellington, Jack Benny nebo Mary Costa a také mnoho mladých talentů. „Téměř zázračné!“, tak popsal vystoupení California Youth Symphony v Davies Symphony Hall v roce 2010 známý kritik Heuwell Tircuit.

Leo Eylar je dirigentem a hudebním ředitelem tělesa od roku 1990. Pod jeho skvělým vedením si orchestr získal reputaci jako jeden z nejlepších mládežnických orchestrů na světě.  Eylar vedl orchestr během jeho četných oceňovaných turné napříč čtyřmi kontinenty. Eylar studoval na Northwestern University a University of Southern California, dále dirigování na Hochschule für Musik ve Vídni. Doktorát z dirigování získal na San Francisco Conservatory of Music. Eylar je skladatel mezinárodního formátu. Jeho díla se hrají v Carnegie Hall a mnoha dalších významných koncertních síních světa. 

Fotky a videa

Facebook