Rooke Chapel Choir (USA)

Rooke Chapel Choir (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Svátky hudby v Praze - Václav Hudeček a jeho hosté

Různá místa v Praze

24.10.201724.04.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

21.11.201731.12.2017

100členný smíšený sbor Bucknell University z Pensylvánie (USA) vystoupí ve Smetanově síni Obecního domu v rámci svého středoevropského turné.

Nemístenkové sezení!

 

Možnost zakoupit 50%  slevu pro studenty, seniory, děti a ZTP/P s doprovodem.
Koncerty jsou s přestávkou (cca 20 minut)

 

 

Program:                
Ola Gjeilo - Sunrise Mass

F. Schubert - Mass in G major / Mše G dur

 

Conductor / Dirigent:      

William A. Payn

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rooke Chapel Choir
100členný smíšený sbor Bucknell University z Pensylvánie (USA) vystoupí ve Smetanově síni Obecního domu v rámci svého středoevropského turné, které dále zahrnuje koncerty v salzburském Mozarteu a vídeňské katedrále sv. Štěpána. Pěvecký sbor spolu se smyčcovým orchestrem a varhanami předvede Schubertovu Mši G dur a Sunrise Mass, kterou složil norský skladatel Ola Gjeilo. Zazní i několik tradičních spirituálů. Dirigovat bude William Payn, který si vydobyl renomé za své tvůrčí interpretace nejvýznamnějších děl americké duchovní hudby. Sbor doprovodí komorní orchestr Virtuosi Pragenses a vynikající čeští sólisté z Národního divadla – Michaela Šrůmová, Josef Moravec a Jiří Brückler, takže posluchače čeká skvělý zážitek.

 

William A.Payn
William Payn je uznávaným dirigentem a skladatelem. Za 30 let pod jeho vedením získal sbor světové renomé za kreativní interpretaci duchovní hudby posledních pěti století. Velmi oblíbeným se stal komponovaný pořad Candlelight Service of Carols, který Bucknell University pořádá každý rok ve vánočním čase. Od roku 1988 je tento pořad pravidelně přenášen americkou televizní stanicí PBS a byl několikrát nominován na cenu Emmy.

Fotky a videa

Facebook