Marina Vyskvorkina in Trio

Marina Vyskvorkina in Trio

Zrušeno

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

24.01.201831.12.2018

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

23.01.201831.12.2018

Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina představí ve zbrusu nových skladbách dirigenta, skladatele, aranžéra, textaře a klavíristy Kryštofa Marka svůj nový projekt IN TRIO.

Z provozních důvodů se ruší koncert MARINA VYSKVORKINA, dne 17.11.2014. 

Vstupné je možné vrátit pouze v místě zakoupení vstupenek, a to nejpozději do 30.11.2014.

O náhradním termínu na jaro 2015 jednáme a budeme včas informovat.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Novoroční koncert

Světoznámá sopranistka Marina Vyskvorkina představí ve zbrusu nových skladbách dirigenta, skladatele, aranžéra, textaře a klavíristy Kryštofa Marka svůj nový projekt IN TRIO. V den pravoslavného nového roku zahájí spolu s Komorní filharmonií Pardubice v divadle Studio DVA své turné. Jako host ji doprovodí špičková, doma i ve světě uznávaná, houslistka Gabriela Demeterová a excelentní klavíristka Sára Bukovská.

Zazní také výběr z nejslavnějších klasických MUZIKÁLOVÝCH MELODIÍ, mezi kterými nebudou chybět písně Don´t Cry For Me Argentina z muzikálu EVITA, či Somewhere z WEST SIDE STORY. Na programu je též skvělý duet The Prayer – Modlitba, který proslavila interpretace Celine DION a Andrea BOCELLIHO. Některé z dalších skladeb budete možná znát z hudebních projektů divadla Studio DVA - Děvčátko Vánoční příběh či Vánoční koleda.

Symfonické písně s nadstavbou úžasné ženské energie zaručují nezapomenutelný zážitek.

Facebook