Jarní Gala: Yo-Yo Ma, Kathryn Stott

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

The Best Of Mozart & Dvořák

Obecní dům, Praha

22.01.201828.02.2018

Lobkowicz Palace Muzeum

COMBO ticket MIDDAY CONCERT

Lobkowiczký palác, Praha 1

23.01.201831.12.2018

Hostem pátého Jarního GALA je fenomenální violoncellista YO- YO MA. Výjimečný hudební zážitek a společenská událost. Yo-Yo Ma - violoncello, Kathryn Stott - piano
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Violoncellový mistr, držitel patnácti cen Grammy a jeden z nejuniverzálnějších hudebníků dneška Yo-Yo Ma je dnes bezesporu jednou z největších žijících osobností klasické hudby. Jeho virtuozita je od dětských let považována za téměř samozřejmou, jeho koncerty, nahrávky, workshopy i duchovní ideje se těší vysoké oblibě náročného publika klasických koncertů i nejširšího posluchačstva všude na světě.

Facebook