Dvořákova Praha: Adam Plachetka, Gary Matthewman

Dvořákova Praha: Adam Plachetka, Gary Matthewman

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Czech Strings Chamber Ensemble and Great Organ

Kostel sv. Jiljí, Praha 1

25.01.201828.02.2018

Vivaldi Four Seasons

Klementinum, Praha

19.01.201829.11.2018

RECITAL
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ADAM PLACHETKA basbaryton

GARY MATTHEWMAN klavír

 

Adam Plachetka, operní pěvec s nádherně barevně sjednoceným temným basbarytonem, v Rudolfinu sólově debutoval teprve vloni v listopadu. Jeden z nejmladších sólistů vídeňské Státní opery tak ke svému skvělému mezinárodnímu startu přidal konečně i zasloužený domácí triumf. Mezi tuzemskými vrstevníky nemá v podstatě konkurenci: před rokem dobyl londýnskou Královskou operu Covent Garden, na jaře se poprvé představil americkému publiku pod taktovkou Riccarda Mutiho v Chicagu, v létě ztvární Figara na operním festivalu v britském Glyndebourne. Koncert na Dvořákově Praze zahajuje pro Adama Plachetku přelomovou sezónu 2013-14, ve které ho čeká debutu v milánské La Scale pod taktovkou Daniela Barenboima a na konci sezóny pak dlouho očekávaný debut v Metropolitní opeře v New Yorku (Cosí fan tutte).

 

Antonín Dvořák: Cigánské melodie, op. 55

Sergej Rachmaninov: Preludium č. 4 D dur, op. 23

Richard Strauss: výběr z písní

árie z oper Mozarta a Rossiniho

Facebook