Cecilia Bartoli

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Cyklus C: Bernstein 100 LET

Obecní dům, Praha

17.01.2018

Symfonický orchestr hl.m. Prahy FOK

Různá místa v Praze

17.01.201827.06.2018

Fenomenální koloraturní mezzosopranistka Cecilia Bartoli se vydá do Prahy už potřetí, tentokrát po zbrusu nově připravované cestě po stopách vídeňských klasiků.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Kammerorchester Basel

Muhai Tang – dirigent

 

Fenomenální koloraturní mezzosopranistka Cecilia Bartoli je už od konce minulého století jednou z nejpopulárnějších a nejuznávanějších současných operních hvězd. S osmi miliony prodaných nosičů, sto týdny na žebříčku nejhranějších nahrávek, mnoha zlatými deskami, čtyřmi cenami Grammy®, devíti cenami Echo a Bambi, dvěma cenami Classical Brit Award a celou řadou dalších prestižních ocenění se Cecilia Bartoli stala nejprodávanější umělkyní klasické hudby po Lucianu Pavarottim.

Cecilii Bartoli se podařilo zpopularizovat mnoho neznámých a opomíjených skladatelů a jejich dávno zapomenutých děl. V posledních letech spolupracuje především s renomovanými soubory jako jsou Akademie für Alte Musik, Les Arts Florissants, Concentus Musicus Wien, Freiburger Barockorchester, Il Giardino Armonico, Kammerorchester Basel, Les Musiciens du Louvre, Orchestra of the Age of Enlightenment, Orchestra La Scintilla nebo Ensemble Matheus.

Cecilia Bartoli byla v Itálii vyznamenána rytířským řádem a na Accademia Nazionale di Santa Cecilia v Římě dostala titul „Accademico effettivo”. Obdržela rovněž francouzský řád Officier de l’Ordre du Mérite a je čestnou členkou Královské akademie hudby v Londýně. Nedávno získala prestižní italskou cenu Bellini d’Oro a také Medalla de Oro al Mérito en las Bellas Artes, jedno z nejvyšších ocenění španělského ministerstva kultury. Je rovněž držitelkou čestného doktorátu Univerzity v Dublinu.

V roce 2012 se Cecilia Bartoli stala uměleckou ředitelkou Svatodušního festivalu v Salcburku. V květnu 2012 se tam představila jako Kleopatra v Händelově opeře Julius Caesar, v květnu 2013 ji čeká jevištní debut v titulní roli Belliniho Normy.

Do Prahy se vydává potřetí, tentokrát po zbrusu nově připravované cestě po stopách vídeňských klasiků (Mozart, Gluck, Haydn, Beethoven).

 

http://www.ceciliabartolionline.com/cms/homepage.html

Fotky a videa

Facebook