Roberto Alagna

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Klasická hudba / Operní árie. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Midday Classic concert

Lobkowiczký palác, Praha 1

17.01.201831.12.2018

The Best of Classics

Obecní dům, Praha

17.01.201826.02.2018

Světoznámý, veleúspěšný francouzský tenorista Roberto Alagna vystoupí 23.11.2013 v Praze. Roxana Constantinescu - host, Prague Philharmonia, David Gimenéz, dirigent

Koncert francouzského tenoristy Roberta Alagni, který se měl uskutečnit 23. listopadu 2013 je zrušen.

Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení.

 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Světoznámý, veleúspěšný francouzský tenorista Roberto Alagna, jehož pěveckou kariéru odstartoval sám Luciano Pavarotti, představitel mnoha titulních operních rolí v Metropolitní opeře v New Yorku a dalších světových operních domech, přijede poprvé také do Prahy.

Za mimořádně zdařilé lze považovat roky 2002 a 2003, kdy mohl zazpíval pro papeže v Římě. Na vrcholu jeho kariéry zůstává jeho pěvecký výkon ze dne 14. července 2005, kdy zazpíval francouzskou národní hymnu v Paříži na Champs-Élysées před stotisícovým davem. Ačkoli mu jeho nahrávky a dosavadní výkony vydobyly všechna nejvyšší možná hudební ocenění, Roberto Alagna získal rovněž i vysoké oficiální ocenění, když v roce 2008 obdržel titul Rytíře francouzského řádu Čestné legie.


Roxana Constantinescu - host
Prague Philharmonia, David Gimenéz, dirigent

Facebook