Rodger Dodger (UY, BR, JP, USA)

Rodger Dodger (UY, BR, JP, USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Adam Tvrdý Crossover

Jazzboat, Praha

20.11.201718.12.2017

František Uhlíř Team

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.11.2017

XXXIV. MEZINÁRODNÍ JAZZOVÝ FESTIVAL PRAHA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

ROGER DODGER je skupina skládající se z hudebníků pocházejících ze čtyř kontinentů: Asie-Jižní Amerika - Europa-Severní Amerika.

Kontrabasista a skladatel Akira Ando je původem z Japonska.Jeho kariéra začala v Tokiu a Yokohamě, později mnoho let působil v New Yorku. Nyní žije a pracuje v Berlíně
Bubeník, perkusista a skladatel Armando Chuh, Brazilec ze Sao Paula, patří dnes k předním protagonistům temperamentní brazilské hudby v Berlíně.

Kytarista a skladatel Carlos Mieres je původem z Uruguayského Montevidea. Jeho strhující hra prsty (fingerstyle), spolu s jeho skladatelskou tvorbou, se proslavil nejen v Berlíně, kde momentálně žije, ale i v dalších koutech světa, kde kdy působil.

Saxofonista, skladatel a iniciátor skupiny Joe Kučera je pražský rodák, který se svojí hudbou procestoval nejen Evropu ale navštívil i pár dalších světadílů (Japonsko, USA). Už před lety se usadil v Berlíně a stal se uznávanou a vyhledávanou osobností zdejší hudební scény.

Vzácným hostem skupiny je americký hudební básník John Vaughan. Složil mnoho krásných písní. Obletěl svět a nechal se jím inspirovat. Světčí o tom názvy jeho skladeb a alb: „Somewhere in Europe“, „Postcarts from the Road“ , „Rhapsody from Sixth Avenue“. I on se nakonec, tak jako ostatní členové kapely, usadil v kosmopolitním Berlíně.

Texty písní jsou sice v Angličtině ale hudebníkům této skupiny nechybí společná mateřská řeč. Komunikují hudbou.

Kapela ROGER DODGER se svým hostem Johnem Vaughanem těží z pestrosti kulturních tradic a rozdílných životních zkušeností svých členů. Z této symbiózy, spojující zasněnou poezii a nakažlivý rytmus Latinské Ameriky, jazzu a blues, jakož i slovanské či židovské prvky, ale třeba i japonskou "Sakuru", vzniká hudební styl, který je vřelý a upřímný díky autenticitě a nasazení hráčů. V téhle kapele posluchač není nucen tleskat šikovnému kutilovi, jenž se nazpaměť nadřel pár slavných sól Charlie Parkera... Žádný cirkus a umělá senzace. Stačí mu prostě jen zavřít oči a vstoupit do společného hudebního světa.

ROGER DODGER & John Vaughan skládaji poklonu rozmanitosti svých kořenů a původu společné muziky a zvou vás ke společnému dobrodružství.

Facebook