Nicole Jo Quartet (D)

Nicole Jo Quartet (D)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazz revue

Jazzboat, Praha

24.11.201726.12.2017

Jaroslav Šimíček Quartet

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

24.11.201703.12.2017

XXXIV. MEZINÁRODNÍ JAZZOVÝ FESTIVAL PRAHA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Nicole Johänntgen se narodila v Fischbachu (D) 4. září 1981. Ve věku šesti let začala hrát klasický klavír a k saxofonu přešla o rok později. Nicole udělala své první zkušenosti na jevišti se skupinou svého otce a později i s "Jazz Jugend Orchester" se sídlem v Sársku. V roce 1998 založila se svým bratrem Stefanem Johänntgenem (piano / synth), Christianem Konradem (basa) a Elmarem Federkeilem (bicí), kvarteto "NICOLE JO". Potom vyprodukovali čtyři CD. Pátá CD s názvem "Go On" se objevila 25.března 2012. Nicole Jo náš festival navštíví během svého světového koncertního turné.

Facebook