East-West European Jazz Orchestra (D, RUS, BALI)

East-West European Jazz Orchestra (D, RUS, BALI)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Tereza Krippnerová & The Masters

Jazzboat, Praha

21.11.201719.12.2017

XXXIV. MEZINÁRODNÍ JAZZOVÝ FESTIVAL PRAHA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The East-West European Jazz Orchestra byl založen v roce 2008 sdružením East-West Jazz Dortmund ve spolupráci s Glen Buschmann Jazz Academy Dortmund a hudebními institucemi z jeho partnerských měst, což jsou Rostov na Donu (Rusko) a Novi Sad (Srbsko). V roce 2008 mezinárodní porota jmenovala orchestr jedním z oficiálních orchestrů Evropského hlavního města kultury – Ruhr 2010. Band vyniká autentickým způsobem interpretace na mezinárodní úrovni. Využívá dosud neznámé hudební formy, které kombinuje s evropským jazzovým mainstreamem, obohaceným o východoevropskou hudební tradici a východoevropský jazz. Projekt v sobě integruje různé kultury, žije evropskou myšlenkou a vyhledává začínající i profesionální jazzové hudebníky z různých evropských regionů s jejich neobvyklými styly ovlivněnými místní regionální hudební tradicí.

V průběhu let 2008-2010 hrál orchestr s hudebníky jako jsou Dennis Rowland (USA), Jerry Bergonzi (USA), Gerard Presencer (GB), Andrew Krasilnikov (RUS), Ondrej Štveráček (CZ), Peter Beets (NL), Dian Pratiwi (Indonésie), Ryan Carniauxem (USA), Milan Svobod (CZ), Peter Weniger (D), JD Walters (USA) a s dalšími.

Facebook