Ephemeric Quintet (DN,PL)

Ephemeric Quintet (DN,PL)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

20.01.201808.03.2018

Jazzový večer v klubech

Různá místa, Znojmo

XXXIV. MEZINÁRODNÍ JAZZOVÝ FESTIVAL PRAHA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Projekt Jakuba Konrada Dybzynskieho vznikl na Karl Nielsen Academy of Music. Autorem veškerých kompozic je právě Jakub. Hudba Ephemeric quintet je inspirována především současnou americkou a evropskou tradicí pro kolektivní improvizaci a kompozici. Vlivy: Rudresh Mahanthappa, Branford Marsalis, Tomasz Stańko , Kurt Rosenwinkel, ...
Jakub Dybżyński je absoloventem jazzové akademie Henryka Majewskeho ve Varšavě, student 3. ročníku Carl Nielsen Academy od Music v Dánsku. Zúčastnil se mnoha specializovaných workshopů se jmény jako Brad Mehldau, Ben Street, Jeff Ballard, Rudi Mahall, Tony Malaby, Gretchen Parlato apod. V současné době působí především na dánské scéně, v minulosti vystupoval v Polsku například se sextetem Jazzophon. S projektem Ephemeric quintet se nyní vydává na evropské turné při příležitosti vydání debutového CD.

Facebook