Aubrey Johnson Band (USA)

Aubrey Johnson Band (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Julius Baroš Quartet

Jazzboat, Praha

18.11.201702.12.2017

Diuanne Greenleaf feat. Marcel Flemr Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

18.11.2017

XXXIV. MEZINÁRODNÍ JAZZOVÝ FESTIVAL PRAHA
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Aubrey Johnson - zije v New Yorku a Bostonu - zpevacka, skladatelka a pedagozka na Berklee College of Music specializující se na jazz a brazilskou a tvůrčí soudobou hudbu. Je držitelkou Master of Music v oboru jazzového zpevu New England Conservatory. Letos vydává své debutové album se saxofonistou Gregem Osby na labelu Inner Circle Music. V roce 2011 nastoupila do hlasové oddělení na Berklee College of Music v Bostonu, stát se jejich nejmladší současný hlas učitele. Spolupracovala s takovými jazzovými velikány jako jsou Bobby McFerrin, Lyle Mays, Steve Rodby, Mark Walker, Paul McCandless, Fred Hersch, a Jimmy Cobb.

Facebook