AghaRTA Prague Jazz Festival: Maceo Parker

AghaRTA Prague Jazz Festival: Maceo Parker

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Chrysta Bell / US

Lucerna Music Bar, Praha

21.11.2017

Tereza Krippnerová & The Masters

Jazzboat, Praha

21.11.201719.12.2017

Maceo Parker „Miláček“ pražského publika
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Maceo Parker začínal v šedesátých letech u soulového zpěváka Jamese Browna a v sedmdesátých letech pomáhal budouvat slávu kapely Parliament-Funkadelic. „Miláčkem“ pražského publika se stal doslova hned od svého prvního koncertu v roce 1996. Od té doby nechyběla Praha v seznamu měst téměř každého jeho evropského turné a jeho listopadový koncert bude v pořadí již 19. koncertem v rámci APJF. V posledních letech Maceo svoji náročnou koncertní činnost již omezil a tak jsme velmi potěšeni, že jeho oblíbený Lucerna music bar je opět mezi pódii, kam přinese svoji obvyklou dávku funkové energie...

www.maceoparker.com

Facebook