AghaRTA Prague Jazz Festival: Bill Evans & Soul Grass

AghaRTA Prague Jazz Festival: Bill Evans & Soul Grass

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Petr Kroutil & His Brothers

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

22.01.2018

Tough 3

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

23.01.2018

S novým albem Dragonfly a novou kapelou se po sedmi letech vrací další z pravidelných hostů festivalu Bill Evans
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Bill Evans: sax, keyboard, voice, Frank Gravis: bass, Josh Dion: drums, vocals, Mitch Stein: guitar, voice, Ryan Cavanaugh: electric banjo

S novým albem Dragonfly a novou kapelou se po sedmi letech vrací další z pravidelných hostů festivalu, který také prošel školou Milese Davise. S Al Fosterem, Mike Sternem a Marcus Millerem nahrál mimo jiné legendární albaThe Man With The HornWe Want Miles a Star People. Dále hrál a nahrával také s Herbie Hancockem, John McLaughlinem, Michael Franksem, Willie Nelsonem, Mick Jaggerem, Les McCannem, Ian Andersonem či Randy Breckerem.

www.billevanssax.com

Facebook