Veronika Vítová Crew

Veronika Vítová Crew

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

František Kop Quartet

Jazzboat, Praha

19.11.2017

Luboš Andršt Group

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

19.11.2017

TRIBUTE TO BILL EVANS
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Veronika Vítová se narodila 30.11.1979 v Praze. V dětství se věnovala hře na klavír a hlavně sborovému zpěvu a 12 let působila v koncertním oddělení sboru Bambini di Praga, se kterým absolovovala celou řadu koncertních turné u nás i v zahraničí. Od původního záměru studovat operní zpěv na konzervatoři upustila hned, jak se do popředí jejího zájmu dostal jazz. V minulosti studovala zpěv např. u profesora Vratislava Kadlece, Filipa Gondolána a v současnosti studuje na VOŠ při konzervatoři Jaroslava Ježka pod vedením vynikající jazzové interpretky Miriam Bayle a techniku zpěvu u operní pěvkyně a zároveň jedné z nejlepších profesorek zpěvu u nás Hany Peckové. Vlastní projekty: Hyeny (vokální kvartet) Jazz It Out (aranže jazzových standardů) Urban Legends (pop) Veronika Vítová Crew (v současné době je to projekt Tribute to Bill Evans) Další spolupráce: v minulosti Primavolta, Pacifik (folk), Madfinger (vokály) v současné době Kudykam (nový lyrikál Michala Horáčka a Petra Hapky, pěvecká company)

Facebook