Merta & Stivín - Spolu po třiceti letech

Merta & Stivín - Spolu po třiceti letech

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Adam Tvrdý Crossover

Jazzboat, Praha

20.11.201718.12.2017

František Uhlíř Team

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

20.11.2017

LIVE CD RECORDING
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Setkání Vladimíra Merty a Jiřího Stivína není tak nelogické, jak by se mohlo někomu na první pohled zdát. Oba jsou mistři svých žánrů, jejichž hranice s nevšední oblibou překračují, rádi improvizují a hlavně se téměř čtyři desetiletí dobře znají.

V 70. a 80. letech se několikrát setkali jak na koncertech v duu i s dalšími hosty (např. s Mirkou Křivánkovou, Janem Hrubým, Emilem Viklickým ad.), tak i ve studiu, kdy se Jiří Stivín podílel v roce 1976 na domácích nahrávkách Vladimíra Merty. Po dlouhých letech se sešli v několika písních až v roce 2011 na koncertě k Mertovým narozeninám a naposledy zatím na loňské oslavě 75. narozenin Václava Havla.

Letošní mimořádný koncert byl vyvolán s cílem pokusit se navázat na dávný dialog a natočit písně pro live album do volné řady koncertních snímků Vladimíra Merty.

Facebook