Tereza (SK) & Groove Inn

Tereza (SK) & Groove Inn

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

AghaRTA Band

AghaRTA Jazz Centrum, Praha 1

25.01.201827.01.2018

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

JAZZPOP
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Pražská formace GROOVE INN se svojí hudbou pohybuje na rozhraní mezi jazzem a popem. Jako svojí doprovodnou kapelu ji založila v roce 2009 zpěvačka Tereza Rajnincová. Po malé změně v obsazení a krátké odmlce rychle nabírá nový dech a vrací se na pódia s novým repertoárem, zaměřeným výhradně na vlastní tvorbu.

Nepřeslechnutelným aspektem bandu je podmanivý a charismatický hlas mladé slovenské zpěvačky Terezy Rajnincové, který spolu s kvartetem hravých muzikantů zaručuje nevšedný zážitek. Tato energií nabitá kapela posluchače nenechá jen tak potichu sedět na místě. Svojí přirozeností a otevřeností rozproudí tok emocí a obecenstvo naplní radostí a pozitivními myšlenkami.

Kapela GROOVE INN pravidelně koncertuje po známých pražských i českých klubech a připravuje svoje debutové album. Skládá se z profesionálních muzikantů, kteří spolupracují s předními českými umělci, např.: Felix Slováček BigBand, Milan Svoboda, Ondřej Pivec a Organic quartet, Bucinatores, Roman Dragoun, Michal Pavlíček, Xindl X, Vltava, David Kraus, ...

 

Tereza Rajnincová  /SK/ – zpěv

Jakub Doležal – saxofon
Jan Bálek – piano, synth.
Filip Spálený – baskytara
Ondřej Pomajsl – bicí

www.bandzone.cz/grooveinn

Facebook