Rene Trossman band (USA)

Rene Trossman band (USA)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Jazz / Blues. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Bigbandové gala s Peterem Lipou

Městské divadlo, Znojmo

21.01.2018

Jazzfest Znojmo 2018

Různá místa, Znojmo

21.01.201808.03.2018

/ORIGINAL CHICAGO BLUES/ Rene Trossman je zkušený bluesový kytarista. Do Prahy nám přináší atmosféru jeho domácí – fantastické chicagské bluesové scénY, kde pravidelně hrával s muzikanty jako jsou Buddy Scott, Byther Smiths, Lurrie Bell, Iceman Robinson, Little Mack Simmons, Lorenzo Thompson.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

RENE TROSSMAN BAND /USA/

/ORIGINAL CHICAGO BLUES/

Rene Trossman je zkušený bluesový kytarista. Do Prahy nám přináší atmosféru jeho domácí – fantastické chicagské bluesové scénY, kde pravidelně hrával s muzikanty jako jsou Buddy Scott, Byther Smiths, Lurrie Bell, Iceman Robinson, Little Mack Simmons, Lorenzo Thompson.

S jeho čtyřčlennou kapelou, kterou považuje za nejlepší, co zatím měl, hraje nejen v České Republice. Navštívil i Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Slovensko a jiné evropské státy.

Trossman přímo navazuje na odkaz muzikantů zlaté bluesové éry 50. a 60. let, ať už to je či byl Otis Rush, Magic Sam, Muddy Watersnebo Jimmy Reed či Earl Hooker.

Můžete se těšit na rozjetou a rytmickou jízdu!

Facebook